30. března 2015

Nový web a BizIT spojovatelka

Jeden z nejsilnějších důvodů, proč jsme se do nového webu pustili, ač to může být překvapením, byla správa obsahu. I přes to, že web patřil mezi nejlepší u studentských organizací, byl vytvořen na systému, který byl postupně zakladateli modifikován natolik, že bez nich nebylo možné upravit téměř nic. 

A aby nezůstalo pouze u toho, zjednodušili jsme web i pro vás, vytvořili ho plně responzivním a hezčím a přidali pár nových funkcí. Pokud si chcete starý web připomenout, koukněte na old.bizit.cz

Odebrali jsme dvě velké sekce - články a výhody. Články na homepage jsme nahradili samotnými akcemi a opravdové články se přesunuly na blog. Výhody a premium členství byl starý business plán, který téměř nikdo nevyužíval a nás stál poměrně dost času. Podpořit nás můžete stále, ovšem protihodnotou vám bude dobrý pocit a naše osobní poděkování na networkingu.

Vize webu BizITu je s lehkou nadsázkou být českým Linkedinem pro studenty se zájmem o IT a byznys. Prvním krůčkem je funkce s pracovním názvem BizIT spojovatelka. Každý projekt se v základě skládá z byznysáka a ajťáka. A přesně tyto dvě volby máte v profilu na výběr. 

Prakticky to vypadá tak, že zajdete na stránku s členy a už budete pouze upravovat své požadavky na svého spolupracovníka. Momentálně je výběr z 329 byznysáků a 199 ajťáků. Vyhledávat se dá také dle školy, dovedností, města a přibude také firma. Pak stačí pouze zanechat zprávu. :) Nezapomeňte si profil vyplnit a nahradit roztomilé zvířátko svou fotkou.

V neposlední řadě chci poděkovat týmu Appio! Web stál spoustu potu, krve a slz a jsem rád, že jsme to mohli prolít společně. Sami bychom tak komplexní web nikdy nevytvořili a Appio se k tomu postavilo jako rodič k dítěti a dali do toho kus sebe, včetně svých vlastních nápadů ke zlepšení.

Stanislav Vedra
Prezident spolku

Žádné komentáře:

Okomentovat